User mailman register (7.x-3.3) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Hourly threshold
ug: سائەتلىك چەكلىمىسى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Activate
ug: قوزغىتىش
