User Navigation (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: May
cs: Kvě

en: Jan
cs: Led

en: Feb
cs: Úno

en: Mar
cs: Bře

en: Apr
cs: Dub

en: Jun
cs: Čer

en: Jul
cs: Črv

en: Aug
cs: Srp

en: Sep
cs: Zář

en: Oct
cs: Říj

en: Nov
cs: Lis

en: Dec
cs: Pro
