User Navigation (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Search
da: Søg

en: May
da: maj

en: Jan
da: jan

en: Feb
da: feb

en: Mar
da: mar

en: Apr
da: apr

en: Jun
da: jun

en: Jul
da: jul

en: Aug
da: aug

en: Sep
da: sep

en: Oct
da: okt

en: Nov
da: nov

en: Dec
da: dec
