User Navigation (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Search
es: Buscar

en: May
es: Mayo

en: Jan
es: Ene

en: Apr
es: Abr

en: Aug
es: Ago

en: Dec
es: Dic
