User Navigation (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Search
et: Otsing

en: May
et: Mai

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Märts

en: Apr
et: aprill

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets
