User Navigation (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: May
eu: Mai

en: Jan
eu: Urt

en: Feb
eu: Ots

en: Apr
eu: Api

en: Jun
eu: Eka

en: Jul
eu: Uzt

en: Aug
eu: Abu

en: Sep
eu: Ira

en: Oct
eu: Urr

en: Nov
eu: Aza

en: Dec
eu: Abe
