User Navigation (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: May
fr: mai

en: Jan
fr: jan

en: Feb
fr: fév

en: Apr
fr: avr

en: Jun
fr: juin

en: Jul
fr: Juil

en: Aug
fr: Aoû

en: Oct
fr: oct

en: Nov
fr: nov

en: Dec
fr: déc
