User Navigation (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: May
gl: Mai

en: Jan
gl: Xan

en: Apr
gl: Abr

en: Jun
gl: Xuñ

en: Jul
gl: Xul

en: Aug
gl: Ago

en: Sep
gl: Set

en: Oct
gl: Out
