User Navigation (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: May
hr: svibnja

en: Jan
hr: sij

en: Feb
hr: velj

en: Mar
hr: ožu

en: Apr
hr: tra

en: Jun
hr: lip

en: Jul
hr: srp

en: Aug
hr: kol

en: Sep
hr: ruj

en: Oct
hr: lis

en: Nov
hr: stu

en: Dec
hr: pro
