User Navigation (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: May
hu: máj

en: Jan
hu: jan

en: Feb
hu: feb

en: Mar
hu: már

en: Apr
hu: ápr

en: Jun
hu: jún

en: Jul
hu: júl

en: Aug
hu: aug

en: Sep
hu: szep

en: Oct
hu: okt

en: Nov
hu: nov

en: Dec
hu: dec
