User Navigation (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Search
it: Cerca

en: May
it: Mag

en: Jan
it: Gen

en: Jun
it: Giu

en: Jul
it: Lug

en: Aug
it: Ago

en: Sep
it: Set

en: Oct
it: Ott

en: Dec
it: Dic
