User Navigation (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: May
jv: Mei

en: Aug
jv: Agu

en: Oct
jv: Okt

en: Nov
jv: Nop

en: Dec
jv: Des
