User Navigation (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: May
kk: Мамыр

en: Jan
kk: Қаң

en: Feb
kk: Ақп

en: Mar
kk: Нау

en: Apr
kk: Сәу

en: Jun
kk: Мау

en: Jul
kk: Шлд

en: Aug
kk: Тмз

en: Sep
kk: Қыр

en: Oct
kk: Қзн

en: Nov
kk: Қар

en: Dec
kk: Жел
