User Navigation (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: May
lt: Gegužė

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru
