User Navigation (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: May
lv: Maijs

en: Jun
lv: Jūn

en: Jul
lv: Jūl

en: Oct
lv: Okt
