User Navigation (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Search
mn: Хайх

en: May
mn: 5-р сар

en: Jan
mn: 1-р сар

en: Feb
mn: 2-р сар

en: Mar
mn: 3-р сар

en: Apr
mn: 4-р сар

en: Oct
mn: 10-р сар

en: Nov
mn: 11-р сар

en: Dec
mn: 12-р сар
