User Navigation (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: May
nl: mei

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec
