User Navigation (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: May
pl: Maj

en: Jan
pl: sty

en: Feb
pl: lut

en: Mar
pl: mar

en: Apr
pl: kwi

en: Jun
pl: cze

en: Jul
pl: lip

en: Aug
pl: sie

en: Sep
pl: wrz

en: Oct
pl: paź

en: Nov
pl: lis

en: Dec
pl: gru
