User Navigation (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: May
pt: Maio

en: Feb
pt: Fev

en: Apr
pt: Abr

en: Aug
pt: Ago

en: Sep
pt: Set

en: Oct
pt: Out

en: Dec
pt: Dez
