User Navigation (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Search
se: Oza

en: May
se: Miessemánnu

en: Jan
se: Ođđ

en: Feb
se: Guo

en: Mar
se: Nju

en: Jun
se: Gea

en: Jul
se: Suo

en: Aug
se: Bor

en: Sep
se: Čak

en: Nov
se: Ská

en: Dec
se: Juo
