User Navigation (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: May
sk: máj

en: Jan
sk: jan

en: Feb
sk: feb

en: Mar
sk: mar

en: Apr
sk: apr

en: Jun
sk: jún

en: Jul
sk: júl

en: Aug
sk: aug

en: Sep
sk: sep

en: Oct
sk: okt

en: Nov
sk: nov

en: Dec
sk: dec
