User Navigation (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: May
sq: Maj

en: Feb
sq: Shk

en: Apr
sq: Pri

en: Jun
sq: Qer

en: Jul
sq: Kor

en: Aug
sq: Gsh

en: Sep
sq: Sht

en: Oct
sq: Tet

en: Nov
sq: Nën

en: Dec
sq: Dhj
