User Navigation (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: May
te: మే

en: Jan
te: జన

en: Feb
te: ఫిబ్ర

en: Mar
te: మార్చి

en: Apr
te: ఏప్రి

en: Jun
te: జూన్

en: Jul
te: జూలై

en: Aug
te: ఆగ

en: Sep
te: సెప్టె

en: Oct
te: అక్టో

en: Nov
te: నవ

en: Dec
te: డిసె
