User Navigation (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: May
vi: Tháng 5

en: Jan
vi: Th1

en: Feb
vi: Th2

en: Mar
vi: Th3

en: Apr
vi: Th4

en: Jun
vi: Th6

en: Jul
vi: Th7

en: Aug
vi: Th8

en: Sep
vi: Th9

en: Oct
vi: Th10

en: Nov
vi: Th11

en: Dec
vi: Th12
