User Pages (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: User Login
fr: Identifiant de l'utilisateur

en: Log in
fr: Se connecter

en: Request new password
fr: Demander un nouveau mot de passe

en: Create new account
fr: Créer un nouveau compte

en: User Pages
fr: Pages utilisateurs
