User Pages (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: User Login
it: Login Utente

en: Log in
it: Accedi

en: Request new password
it: Richiedi nuova password

en: Create new account
it: Crea nuovo profilo

en: Chaos tool suite
it: Suite Chaos tool
