User Pages (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User Login
pl: Login użytkownika

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Request new password
pl: Prześlij nowe hasło

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: User Register
pl: Rejestracja użytkownika

en: Chaos tool suite
pl: Narzędzia Chaos tools
