User Pages (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: User Login
ru: Вход пользователя

en: Log in
ru: Войти

en: Request new password
ru: Забыли пароль?

en: Create new account
ru: Регистрация

en: User Register
ru: Регистрация пользователя

en: Chaos tool suite
ru: Набор инструментов Chaos
