User Pages (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: User Login
tr: Kullanıcı Girişi

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Request new password
tr: Yeni parola iste

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur

en: Chaos tool suite
tr: Chaos Araç Paketi (Chaos Tool Suite)
