User Pages (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: User Login
uk: Користувач

en: Log in
uk: Вхід

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: User Register
uk: Реєстрація користувача

en: Chaos tool suite
uk: Набір інструментів Chaos

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the user login page at <em>/user/login</em>.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для сторінки входу користувача за адресою <em>/user/login</em>.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the user password page at <em>/user</em>.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для сторінки паролю користувача за адресою <em>/user</em>.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the user login page at <em>/user/register</em>.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для сторінки входу користувача за адресою <em>/user/register</em>.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the user page at <em>/user</em>.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для сторінки користувача за адресою <em>/user</em>.
