User Pages (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: User Login
da: Bruger login

en: Log in
da: Log ind

en: Request new password
da: Bestil ny adgangskode

en: Create new account
da: Opret konto

en: User Pages
da: Brugersider
