User Pages (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: User Login
de: Benutzeranmeldung

en: Log in
de: Anmelden

en: Request new password
de: Neues Passwort anfordern

en: Create new account
de: Neues Benutzerkonto erstellen

en: User Pages
de: Benutzerseiten

en: User Register
de: Benutzer registrieren

en: Chaos tool suite
de: Chaos Tool Suite
