User Pages (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: User Login
fa: ورود کاربر

en: Log in
fa: ورود

en: Request new password
fa: درخواست گذرواژه جدید

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Chaos tool suite
fa: مجموعه ابزار Chaos
