User Pages (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: User Login
hu: Bejelentkezés

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: User Register
hu: Regisztráció
