User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: none
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম
