User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: none
el: κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση
