User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa
