User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka
