User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Group
ja: グループ

en: Type
ja: タイプ

en: none
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ
