User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: none
jv: ora ana

en: Name
jv: Jeneng
