User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі
