User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്
