User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ
