User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: none
sv: ingen

en: Name
sv: Namn

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Page views
sv: Sidvisningar
