User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை
