User Progress API (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime
