User Progress API (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Group
hi: समूह

en: Type
hi: प्रकार

en: none
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: ID
hi: आईडी
