User Progress API (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Timestamp
ku: کات مۆر
