User Progress API (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном
