User Progress API (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند
